FC-SH1304-R47M-45A
MFR.Part #
FC-SH1304-R47M-45A
JLCPCB Part #
C28314488
Package
SMD,13.3x7.5mm
Description
0.225mΩ 12A 45A 470nH ±20% SMD,13.3x7.5mm Power Inductors ROHS