FC-PFC1060-850M-B-L
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-PFC1060-850M-B-L
JLCPCB Part #
C22461812
Package
Plugin,D=35mm
Description
10A 20A 20mΩ 85uH ±15% Plugin,D=35mm Power Inductors ROHS