E068N8P5CH1
MFR.Part #
E068N8P5CH1
JLCPCB Part #
C29781171
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 103W 176pF 2.71nF 203pF 4V@250uA 55.6nC@10V 68V 69A 8.5mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS