E060N2P3AL1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E060N2P3AL1
JLCPCB Part #
C29781166
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.275nF 104nC@10V 132W 180A 2.3V@250uA 2.3mΩ@10V 58.1pF 6.638nF 60V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS