E100N2P3OH1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E100N2P3OH1
JLCPCB Part #
C29781175
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.81nF 100V 12.56nF 2.3mΩ@10V 203nC@10V 3.2V 325A 40pF 536W N-Channel TOLL-8 MOSFETs ROHS