E040N1P5OL1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E040N1P5OL1
JLCPCB Part #
C29781162
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 1.5mΩ@10V 124nC@10V 140W 145A 2.045nF 2.4V 40V 9nF N-Channel TOLL-8 MOSFETs ROHS