E100N1P5OH1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E100N1P5OH1
JLCPCB Part #
C29781174
Package
TOLL-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5mΩ@10V 100V 2.94nF 21.91nF 3.8V 330A 362nC@10V 430W 90pF N-Channel TOLL-8 MOSFETs ROHS