TR0805D3R3P0525
MFR.Part #
TR0805D3R3P0525
JLCPCB Part #
C149989
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS