CR1210F38R3P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F38R3P05Z
JLCPCB Part #
C174420
Description
-55℃~+155℃ 200V 38.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS