CR2010J820KE04Z
MFR.Part #
CR2010J820KE04Z
JLCPCB Part #
C175199
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS