CRW1218J24K0E04Z
MFR.Part #
CRW1218J24K0E04Z
JLCPCB Part #
C149818
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS