CR1210JR680P05R
MFR.Part #
CR1210JR680P05R
JLCPCB Part #
C175924
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS