TR0603D196KP0525
MFR.Part #
TR0603D196KP0525
JLCPCB Part #
C149946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS