TR1206D101KP0550Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206D101KP0550Z
JLCPCB Part #
C150004
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS