CRH1210F1R78P05Z
MFR.Part #
CRH1210F1R78P05Z
JLCPCB Part #
C174387
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 200V 660mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS