QR1206J3K60P05Z
MFR.Part #
QR1206J3K60P05Z
JLCPCB Part #
C176265
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS