CR0603JR330P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603JR330P05Z
JLCPCB Part #
C175682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS