CRW1218F2K20E04Z
MFR.Part #
CRW1218F2K20E04Z
JLCPCB Part #
C175558
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS