HR1206J120RP05Z
MFR.Part #
HR1206J120RP05Z
JLCPCB Part #
C175512
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS