CRH1210F620RP05Z
MFR.Part #
CRH1210F620RP05Z
JLCPCB Part #
C174480
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS