CR0603FR300P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603FR300P05Z
JLCPCB Part #
C175651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS