CR2010JR068E04R
MFR.Part #
CR2010JR068E04R
JLCPCB Part #
C147111
Description
-55℃~+155℃ 68mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS