CR1206JR051P05R
MFR.Part #
CR1206JR051P05R
JLCPCB Part #
C149690
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS