CR1812F73R2E04Z
MFR.Part #
CR1812F73R2E04Z
JLCPCB Part #
C174715
Description
-55℃~+155℃ 200V 73.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS