CRH1206FR091P05Z
MFR.Part #
CRH1206FR091P05Z
JLCPCB Part #
C175781
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS