TR0603D787RP0550Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0603D787RP0550Z
JLCPCB Part #
C332264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 787Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS