CR2010FR360E04R
MFR.Part #
CR2010FR360E04R
JLCPCB Part #
C165410
Description
-55℃~+155℃ 200V 360mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS