CR1812F6M20E04Z
MFR.Part #
CR1812F6M20E04Z
JLCPCB Part #
C174806
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS