CR1206J150KP05Z
MFR.Part #
CR1206J150KP05Z
JLCPCB Part #
C881214
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS