CR2512D332RE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512D332RE04Z
JLCPCB Part #
C175213
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 332Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS