CR1812J130RE04Z
MFR.Part #
CR1812J130RE04Z
JLCPCB Part #
C174844
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS