QR0603J1K20P05Z
MFR.Part #
QR0603J1K20P05Z
JLCPCB Part #
C191725
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS