CR1210J9R10P05S
MFR.Part #
CR1210J9R10P05S
JLCPCB Part #
C174586
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS