CR2512J62K0E04Z
MFR.Part #
CR2512J62K0E04Z
JLCPCB Part #
C175481
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS