CR2512F1R80E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F1R80E04S
JLCPCB Part #
C175220
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS