CR1206JR120P05R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206JR120P05R
JLCPCB Part #
C175844
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS