CR2010FR600E04R
MFR.Part #
CR2010FR600E04R
JLCPCB Part #
C165406
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS