CR2010F4R02E04S
MFR.Part #
CR2010F4R02E04S
JLCPCB Part #
C174948
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.02Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS