CR2010F6R19E04S
MFR.Part #
CR2010F6R19E04S
JLCPCB Part #
C165367
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.19Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS