CR2010F340RE04Z
MFR.Part #
CR2010F340RE04Z
JLCPCB Part #
C175031
Description
-55℃~+155℃ 200V 340Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS