CR2010F6K20E04Z
MFR.Part #
CR2010F6K20E04Z
JLCPCB Part #
C175079
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS