CR2512JR800E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512JR800E04R
JLCPCB Part #
C176096
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 800mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS