CR1206F45K3P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F45K3P05Z
JLCPCB Part #
C245552
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS