CR1210F6R80P05S
MFR.Part #
CR1210F6R80P05S
JLCPCB Part #
C174397
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS