CR0603F90R9P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603F90R9P05Z
JLCPCB Part #
C175672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS