CR2010F680KE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F680KE04Z
JLCPCB Part #
C165370
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS