CR1812F200RE04Z
MFR.Part #
CR1812F200RE04Z
JLCPCB Part #
C147174
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS