CR2512F51K0E04Z
MFR.Part #
CR2512F51K0E04Z
JLCPCB Part #
C146900
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS