QR1206J220RP05Z
MFR.Part #
QR1206J220RP05Z
JLCPCB Part #
C149887
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS