CRH2512F806KE04Z
MFR.Part #
CRH2512F806KE04Z
JLCPCB Part #
C175394
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS